درباره ما

معرفی ایده پرداز

شرکت ایده پرداز در سال 1380 با هدف تولید نرم افزار های تخصصی سازمانی ، گردشگری و آموزشی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در سال های ابتدایی با عقد چندین قرارداد در حوزه های سازمانی، گردشگری و آموزشی جایگاهی مناسب در میان شرکت های تخصصی فناوری اطلاعات یافت و مشتریان نیز از سیاست تولید محصولات با فناوری های روز جهانی توسط این شرکت استقبال کردند.
ایده پرداز در 14 سال فعالیت خود تلاش کرده است که با بکارگیری استاندارد های روز جهانی و تولید محصولاتی مبتنی بر افزایش دقت، سرعت و کنترل بر کار سازمان ها و موسسات، گام به گام در کنار مشتریان خود در ایجاد بستری الکترونیک و کارآمد جهت انجام کار های روزمره خود، حرکت نماید و با تولید محصولاتی 100% داخلی و بدون بکار گیری ماژول های خارجی، امکان توسعه و گسترش محصولات خود را در کنار بستر امنیتی مطمئن ارائه دهد.
نوآوری، خلاقیت و دقت همواره جز معیار های اصلی تولید نرم افزار های ایده پرداز بوده است و اکنون بیش از 100 مجموعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم از مجموعه خدمات این شرکت استفاده می نمایند.
فعالیت های اصلی ایده پرداز :
  1. طراحی و تولید نرم افزار های جامع سازمانی و پورتال های اداری
  2. ارائه سامانه های مدیریت مراکز گردشگری و ایجاد بستر های آنلاین و آفلاین فروش خدمات گردشگری
  3. تولید سیستم های رزرواسیون خدمات گردشگری مبتنی بر فناوری های نوین پیاده سازی انواع Web Services
  4. پیاده سازی سیستم های مدیریت آموزشی و سامانه های نظارت بر فعالیت های موسسات علمی و فرهنگی
  5. ایجاد نرم افزار ها و ارائه خدمات مدیریت و برگزاری آزمون های آموزشی، استخدامی، تعیین سطح و صلاحیت
  6. تولید سیستم های مدریریت مجموعه های خبرگزاری آنلاین همراه با سامانه مدیریت اخبار، وب سایت خبری و بخش های پذیرش تبلیغات
  7. ارائه سامانه مدیریت کتابخانه های الکترونیک و دیجیتال به همراه مجموعه بارگزاری منابع
  8. تولید و پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل بر روی بستر های Android، Apple ios و Microsoft Windows Phone

خدمات آنلاين

آژانس هوايي با بهره گيري از فن اوري روز ، به مشتريان خود خدمات گوناگوني را ارائه مي دهد : رزرو لحظه اي هتل، رزرو پرواز به همه جاي دنيا و همه خدمات مربوط به گردشگري و سفر

رزرو هتل در سراسر جهان

اژانس هوايي با داشتن نمايندگي از سامانه هاي بين المللي رزرو هتل – از جمله GTA, WTS , Destination شما را در رزرو فوري انواع هتل ها در بيش از 10،000 مقصد جهان ياري خواهد كرد و با گرفتن تاييديه فوري آسودگي خيال را برايتان به ارمغان مي اورد.

صدور بليط به سراسر جهان

با داشتن نمايندگي فروش معتبرترين خطوط هوايي جهان ، آژانس هوايي آمادگي رزرو بليط هاي هوايي - انفرادي و گروهي - را به سراسر جهان دارد. اژانس هوايي با خطوط هوايي زير قرارداد دارد: امارات، لوفتانزا، تركيش، قطر، اليتاليا،اتريش...

برگزاري تور هاي گروهي

آژانس هوايي با برگزاري بيش از 150 تور لوكس به چهارگوشه زمين ، هر ساله هزاران مسافر را - به همراه راهنما هاي ايراني و محلي - به 5 قاره جهان مي فرستد. اين تور ها در انواع طبقه بندي ها- فرهنگي، طبيعت ، سلامتي، ورزشي ، نمايشگاهي و تجاري ارائه مي شود تا پاسخگوي انواع سليقه ها باشد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ققنوس محفوظ مي باشد.